Real Madryt chce dołączyć Harlanda

Chociaż wszystkie mecze piłki nożnej są teraz zawieszone z powodu nowego powieści koronawirusa, niektóre zespoły wciąż rozważają podpisanie umowy, na przykład Real Madryt. Teraz bardzo lubią Erling Harland. Właśnie w tym sezonie nosił Koszulka Borussia Dortmund i wykazał się wyjątkowymi umiejętnościami. Zdobył 10 bramek i asystował w ośmiu występach w Lidze Mistrzów w tym sezonie.

W rezultacie przyciągnął wiele uwagi. Real Madryt wysłał Martina Ødegaarda jako lobbystę, aby go złapał. Dlaczego mieliby to zrobić? Bo chociaż Ødegaard ma teraz na sobie Koszulka Real Sociedad, wkrótce wróci do Realu Madryt. Jest wypożyczony do Real sociedad. Poza tym Ødegaard i Harland są przyjaciółmi. Wszyscy są Norwegami i wszyscy są członkami norweskiej drużyny narodowej. Dlatego mądrym posunięciem było pozwolenie Ødegaardowi na przekonanie Harlanda do przyłączenia się do Realu Madryt.

I ruch miał pożądany efekt. Po rozmowie z Ødegaard Harland powiedział, że chciałby dołączyć do Realu Madryt, ale poprosił także, aby chciał grać jako starter zamiast zastępcy.