Niezręczna sytuacja Leroya Aziza Sané

Dla profesjonalnych graczy wszyscy oczekują osiągnięć w profesjonalnych zespołach. Mają również nadzieję, że zawsze będą mogli dobrze grać w drużynie i zawsze będą nosić Koszulki Piłkarskiedrużynową. Tego oczekiwania nie każdy może mieć i zrobić.

Obecnie gra dla Leroy Aziz Sané z Manchester City, ponieważ zakup FC Bayern München spowodował spory między obiema drużynami. Leroy Aziz Sané w Manchester City wypadł dobrze. Wykorzystał dwa kolejne asysty i bramki podczas dwóch kolejnych meczów Premier League. W ubiegłym sezonie Manchester City stanął przed poważnym wyzwaniem ze strony potężnego Liverpool Football Club. To Leroy Aziz Sané, który miał na sobie Koszulka Manchester City, występował wyjątkowo w drugiej rundzie obu drużyn, stanowiąc solidne podstawy dla Manchesteru City do obrony tytułu. Leroy Aziz Sané, którego umowa wygasa latem przyszłego roku, podobno zgodził się z Bayernem Monachium. Jednak bardzo niska oferta FC Bayern München rozgniewała Manchester City.

Nawet jeśli umowa wygasa w przyszłym roku, Leroy Aziz Sané odchodzi za darmo. Jednocześnie Manchester City straci dużo pieniędzy i nie chce taniej Bayernu Monachium. Obie drużyny niewiele się zmienią bez Leroy Aziz Sané, a Leroy Aziz Sané może się wstydzić, że nie ma piłki do gry przez cały sezon.