Neymar prawdopodobnie nie wróci do Barcelony

Chociaż Barcelona jest bardzo zainteresowana tym, aby Neymar ponownie założył stroje piłkarskie Barcelony, brazylijska międzynarodówka prawdopodobnie nie wróci. Przystosował się do paryskiej drużyny Saint-Germain i osiągnął znakomite osiągnięcia.

Do tej pory strzelił 45 goli i wniósł 26 asysty w 50 meczach rozgrywanych w drużynie Paris Saint-Germain. Jego nr 10 koszulka Paris Saint-Germain symbolizuje zaufanie i oczekiwania drużyny. Według trenera Thomasa Tuchela jest on bardzo zadowolony z atmosfery zespołu i dobrze spędza czas w Paryżu. Zespół jest przekonany, że go zatrzyma.

Dlatego najprawdopodobniej nie będziemy mogli zobaczyć, jak Neymar zmienia stroje piłkarskie w stroje piłkarskie Barcelony. Szkoda dla Barcelony. Ale wciąż mają sposoby na podpisywanie innych dobrych graczy.