Eden Hazard potrzebuje pomocy swojej drużyny

Imponujące jest występ Eden Hazard w tym sezonie. Jego nazwisko i stroje piłkarskie są teraz ikonami Chelsea. A jego fani często porównują go do Messiego. Ale piłka nożna to sport 11 graczy, nie możesz sam kontrolować kierunku gry. Nawet Messi potrzebuje swoich sojuszników, aby wygrać.

Szalone losowanie Chelsea w Southampton w środę okazało się bezdyskusyjnym faktem. Hazard był bardzo aktywny przez całą grę. Ale inni gracze w Koszulka Chelsea nie mogli go wspierać, aby zdobyć gola. Po meczu, gracz Chelsea N'Golo Kante skomentował wynik.

Kante powiedział: "Hazard zrobił wszystko, co w jego mocy, aby nam pomóc przez cały sezon. W decydujących momentach może zmienić sytuację, ale potrzebuje pomocy innych członków drużyny. Musimy się odbijać i liczyć na wszystkich, aby wygrać. "