Messi dokonał nowego rekordu w strzelaniu bramek do Ligi Mistrzów

Bez wątpienia Lionel Messi i jego koszulka FC Barcelona w nr 10 to żywa legenda. W ostatnią środę, w meczu z PSV Eindhoven, Messi dokonał nowego rekordu, strzelając bramki otwierającej Barcelonę w 61. minucie. Po zdobyciu gola zdobył rekord punktacji w większości goli w Lidze Mistrzów w jednym klubie z 106 bramkami.

Ostatnim rekordzistą, który zdobył najwięcej goli w Lidze Mistrzów w jednym klubie, jest Cristiano Ronaldo, który gra teraz w Juventusie i ma na sobie stroje piłkarskie nr 7. Zdobył 105 bramek do Ligi Mistrzów w Realu Madryt. Jednak po ponownym uruchomieniu z Juventusem, odzyskanie płyty wydaje się mało prawdopodobne dla Ronaldo.

W każdym razie, Ronaldo jest także przyjemnym graczem. Jego występ w Juventusie jest bardzo ekscytujący. Z nim Juventus jest niepokonany w Lega Serie A.