Griezmann nadal ma trudności z odrzuceniem Barcelony

Tego lata ogłoszono, że Barcelona zapłaci klauzulę o uwolnieniu 100 milionów euro, by zatrudnić francuską gwiazdę Antoine Griezmann, która nosi teraz stroje piłkarskie nr 7 Atletico Madrid. W końcu jednak podjął decyzję o pozostaniu w Atletico.

Po decyzji Griezmann zaczął ubierać się w koszulka Francja z numerem 7 i strzelił cztery gole, aby pomóc Francji wygrać Mistrzostwa Świata 2018. Ale nawet teraz, kiedy pyta o decyzję Canal Plus, wciąż uważa, że trudno tego, co mu zaoferowała Barcelona.

"To były naprawdę skomplikowane czasy i bardzo trudno jest odmówić Barca" - powiedział - "ale moi koledzy z drużyny i klubowicze zrobili wszystko, przyszli porozmawiać ze mną, zwiększyli moją pensję. Zrobili wszystko, aby pokazać, że to mój dom i że nie powinienem wyjeżdżać. "