Legenda Liverpoolu Steve Nicol skrytykował Salaha

Obecnie Liverpool jest uważany za najlepszy zespół w Europie, ponieważ ma wielu znakomitych graczy. Wśród nich Mohamed Salah jest najbardziej zdolnym napastnikiem drużyny. Jako taka, jego Koszulka Liverpool jest jedną z cech charakterystycznych zespołu. W tym sezonie poprowadził Liverpool na szczyt Premier League z 82 punktami.

Co bardziej imponujące, Liverpool ma 25 punktów przewagi nad drugim miastem Manchester City. A Salah strzelił 20 bramek i osiem asyst w 38 występach w tym sezonie. W rezultacie otrzymał wiele pochwał. Chociaż jego występ w tegorocznych ćwierćfinałach Ligi Mistrzów został przyćmiony przez Koszulka Atlético Madryt, nie miało to wpływu na jego popularność. Był jednak ostatnio krytykowany przez legendę Liverpoolu, Steve'a Nicola. Nicol uważa, że ​​Salah jest najbardziej rozczarowującym graczem Liverpoolu, ale zwycięska passa drużyny przyćmiła jego mierne wyniki.

Moim zdaniem krytyka Nicola jest kompletnym nonsensem. Salah jest obecnie 10 najlepszym graczem na świecie, a jego wartość szacuje się na 150 milionów euro. Jeśli taki gracz jest krytykowany, nikt nie zasługuje na pochwałę. Dlatego Salah nie powinien być krytykowany.