Każdy gracz chciałby grać w prestiżowym klubie piłkarskim

Zimowe okno transferowe będzie wkrótce otwarte dla Chelsea. Ostatnio spekuluje się o Eden Hazard, że może skończyć z Chelsea dla Realu Madryt. A były gracz Chelsea, Michael Essien, powiedział o spekulacji: "Każdy gracz chciałby nosić koszulki piłkarskie Realu Madryt i grać dla nich, gdy przyjadą."

Gwiazda Premier League, Eden Hazard, nosząca legendarny koszulki piłkarskie z numerem 10 Chelsea, jest uważana za jednego z najlepszych graczy na świecie. Jego styl gry zdobył uznanie krytyków ze strony mediów i trenerów. A jego fani porównują go do Messiego i Ronaldo. Dlatego jeśli przejdzie do Realu Madryt, będzie to ogromna strata dla Chelsea.

"Przynęta na zdobycie prestiżowej koszulka Real Madryt może okazać się zbyt trudna dla Hazarda" - powiedział Essien w Express sport. "Ale mam nadzieję, że pozostanie na miejscu i jest szczęśliwy w Chelsea."