Gdzie Aaron Ramsey pojedzie pod koniec tego sezonu?

Jest całkiem pewne, że Aaron Ramsey ma zamiar zdjąć koszulki piłkarskie z numerem 8 Arsenalu i odejść pod koniec tego sezonu. W związku z tym, który klub wybierze, stał się gorącą spekulacją. Juventus i Paris Saint-Germain to dwa główne kluby, które chętnie go podpisują.

Juventus z przyjemnością zaoferuje koszulka Juventus Ramsey'owi. Jego wybitne umiejętności jako pomocnika mogą poprawić wyniki Juventusu. A były pomocnik Juventusu, Andrea Pirlo, również uważa za doskonałe dla Juventusu ściganie gwiazdy Arsenalu i Walii. "Ramsey jest niesamowitym pomocnikiem, a podpisanie go będzie świetną okazją", powiedział Pirlo.

Jednak prestiżowy klub Ligue 1 Paris Saint-Germain wykazuje duże zainteresowanie oferowaniem koszulki piłkarskie Paris Saint-Germain Ramsey. Dlatego będzie to zacięta rywalizacja między Juventusem a Paris Saint-Germain, aby go ścigać. Jaki klub będzie jego ostatecznym wyborem? Poczekajmy i zobaczmy.