To Messi może uratować Valverde

Szczerze mówiąc, jak dotąd występ Barcy nie był idealny. Wygrali La Liga w zeszłym sezonie, ale teraz zajmują czwarte miejsce w tabeli. Są nawet w cieniu Koszulka Real Madryt. W rezultacie ich trener Ernesto Valverde jest teraz krytykowany przez fanów.

Valverde zawsze był kontrowersyjnym trenerem. W ubiegłym sezonie, choć doprowadził Barcelonę do zdobycia tytułu La Liga, ale w półfinale Ligi Mistrzów został całkowicie przyćmiony Koszulka Liverpool. W połączeniu z dotychczasowym opóźnieniem Barcy w tym sezonie wielu gniewnych fanów uważa, że ​​nie jest w stanie dalej trenować tego zespołu. Jest więc w niebezpieczeństwie i kto może go uratować? Odpowiedź brzmi: Lionel Messi.

3 października Barcelona zagrała z Interem Mediolan w meczu grupowym Ligi Mistrzów. To bardzo ważna gra, więc Valverde stworzył Messiego jako starter. W meczu, chociaż Messi nie strzelił goli, jego kluczowa pomoc pomogła Barcelonie wygrać mecz. Dlatego Messi uratował Valverde przed krytyką.