Ronaldo był zadowolony z wygranej nad AC Milan

Cristiano Ronaldo, ubrany w Stroje Piłkarskie z numerem 7 Juventusu, strzelił gola, a Juventus powrócił ponownie w środku tygodnia. Liga Mistrzów zostaje zniszczona tylko przez Manchester United, a wygrana 2: 0 nad 10-osobowym AC Milan w Serie A, podczas gdy Gonzalo Higuain może karę tuż przed wysłaniem do gospodarzy.

Mario Mandzukic, ubrany w koszulka Juventus nr 17, zagrał w otwieraczu w 8. minucie na San Siro w niedzielę razem z Ronaldo, który zajął 81 minut, a Juventus zagrał swoją sześciopunktową poduszkę przed przerwą międzynarodową.

Kupił strzeżonych siedmiokrotnych zwycięzców Serie A ponownie na ścieżce tuż po pierwszej porażce okresu tuż za United po dwóch spóźnionych pożądanych bramkach pomimo spektakularnej siatkówki Ronaldo. "Jestem bardzo szczęśliwy, szczególnie dla zespołu, głównie dlatego, że wyjazd do Mediolanu jest zawsze bardzo trudny" - powiedział Ronaldo.