Real Madryt wyszedł z koryta

Po odejściu Ronaldo z Realu Madryt drużyna weszła do koryta. Nie mogli znaleźć odpowiedniego zamiennika, aby nosić koszulki piłkarskie Real Madryt z numerem 7. Zapisy zespołu bezpośrednio dowodzą, że Ronaldo jest niezastąpiony. 28 października 2018 r. Zostali pokonani przez swoich arcy rywali Barcelonie w haniebnej porażce 5-1.

Menedżerowie Realu byli bardzo wściekli z powodu ogromnej straty. Zwolnili trenera Julena Lopetegui i wyznaczyli ich kierownika zespołu rezerwowego na trenera. Okazuje się, że to właściwa decyzja. Solari powoli odbudował zaufanie i kompetencje zespołu. W końcu poprowadził graczy w Koszulka Real Madryt z powrotem na właściwe tory.

W środę, drużyna podkreśliła swoje odrodzenie z rzetelnym rzutem 1: 1 z Barca w pierwszym meczu półfinałowym Copa del Rey. W końcu wyszli z koryta.