Ole Solskjaer nie boi się przesłuchania

Ole Solskjaer podpisał kontrakt z Manchesterem United i został oficjalnym trenerem klubu. Ponieważ umieścił klub na właściwym torze. Ich czerwone koszulki piłkarskie nawet przyćmiły Real Madryt w lidze mistrzów. Ale niektórzy ludzie wciąż pytają, czy mógłby przynieść więcej tytułów do klubu.

W rzeczywistości Solskjaer nie spodziewał się trenera klubu. Chociaż nosił Koszulka Manchester United, to był tylko zawodnikiem. W swojej poprzedniej karierze trenerskiej jego wydajność nie jest zbyt dobra. Zrezygnował po trenowaniu Cardiff City dziewięć miesięcy. Był więc zaskoczony, że został zaproszony do trenera Manchesteru United.

Powiedział: „Jestem kibicem Manchesteru United od lat, odkąd opuściłem klub. Klub zawsze był moim drugim domem i chcę zrobić wszystko, co w mojej mocy. lubię udowodnić, że się mylą w moich działaniach. ”