Mourinho rzuci wyzwanie Liverpoolowi

Jestem pewien, że wszyscy już wiedzą, że Tottenham podpisał kontrakt z Jose Mourinho na nowego trenera. To była szokująca wiadomość dla wszystkich. Chociaż Mourinho zdjął Koszulka Manchester United w grudniu ubiegłego roku, nikt nie wierzył, że to koniec jego kariery trenerskiej. Jednak wielu nie spodziewało się, że skończy podpisywać kontrakt z Tottenhamem.

Ponieważ Tottenham nie jest hojnym klubem. Ich szef, Daniel Levy, ma opinię taniej. W ubiegłym sezonie Tottenham był tak imponujący w Lidze Mistrzów, że nawet dotarł do finału. W finale nawet Koszulka Liverpool nie mogła ukryć ich blasku. Jednak ostatecznie przegrali z Liverpoolem, który najwyraźniej zainwestował więcej w drużynę. Po tym jestem pewien, że Levy zrozumiał, jak ważne jest finansowe zaangażowanie zespołu, dlatego był skłonny podpisać kontrakt z Mourinho za 15 milionów funtów rocznie.

Następnie wierzę, że Mourinho rzuci wyzwanie Liverpoolowi. Zawsze był trenerem, który walczy o mistrzostwo, a jego poprzednia kariera to udowodniła. Po jego przybyciu Tottenham ma zostać innym zespołem.