Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji to najbardziej oczekiwane cztery gorące miejsca

To, czy Niemcy mogą wygrać Puchar Świata po raz piąty, jest główną atrakcją Pucharu Świata. Niemiecki Czary już czwarty zdobył Puchar Świata w Brazylii World Cup.Niech Koszulka mistrzostwa świata 2018 Niemcy leci na stadionie Pucharu Świata

Cztery lata później, mimo że Lahm, Klose, Schweinsteiger i inni gracze zespołowi opuścili drużynę narodową. Ale nowicjusze tacy jak Kimmich, Sane i Draxler szybko dodali. Ozil, Kroos, Muller, Neuer wciąż jest na szczycie. Po ukończeniu nowych i starych, niemiecki zespół staje się jeszcze potężniejszy, nadal są faworytami. W Pucharze Rosji, niemiecki zespół młodych mężczyzn trafi na piąty Puchar Świata. Ale zwycięska droga jest pełna cierni, Brazylia, Francja, Hiszpania i inne zespoły wykonały dobrą robotę pokonując byłego mistrza świata Niemcy. Niemcy chcą wygrać, nie mogą to być pomyłki. Drużyna niemiecka musi przygotować się do piątego Pucharu Świata. Niezależnie od tego, czy zdołają stworzyć cud dwukrotnie zdobywając puchar, warto czekać!

Niezależnie od tego, czy Neymar może oficjalnie zdobyć mistrzostwo świata, jest również ważnym punktem na Mistrzostwach Świata. Neymar jest trzecią osobą po Messi i Ronaldo, a Neymar jest najlepszy od dwóch lub trzech lat. Jednak z powodu Messi w Barcelonie, Neymar był tylko drugą gwiazdą.

Tegoroczny transfer do Paryża Saint-Germain Neymar również dał dobrą okazję do wzniesienia się, gdy pomógł drużynie Brazylii w zdobyciu Pucharu Świata, a następnie Golden Globe jest rzeczą oczywistą. Neymar jest już wystarczająco dojrzały, Brazylia jest także pierwszą drużyną blisko Pucharu Świata.

Tego lata ma należeć do Rosji, należy do Koszulki Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018, czekamy na!