Matteo Guendouzi jest postrzegany jako potencjalne gwiazdy przyszłości

Matteo Guendouzi, noszący Stroje Piłkarskie Arsenalu Nr 29, został opisany jako najlepszy młody talent w drużynie Arsenalu. Jednym z najbardziej ekscytujących aspektów gry Matteo Guendouzi jest to, że rzadko gra w nią, jak można się spodziewać 19-latka. Co więcej, Guendouzi wciąż narzuca się postępowaniu.

Guendouzi nosi się z naturalnym autorytetem, który przeczy jego niedoświadczeniu i patroluje pomocnik Arsenalu z taką grasującą kontrolą, której uczy się większość graczy. Warto pamiętać, że kiedy grasz, Guendouzi jest o dwa lata młodszy od Ainsleya Maitlanda-Nilesa, noszącego koszulka Arsenal z numerem 15.

Teraz Guendouzi został okrzyknięty kolejnym atakującym wonderkidem Arsenału. W zeszłym tygodniu meczu Ligi Europejskiej przeciwko Sporting Lizbona, Guendouzi dyktował grę, podczas gdy bardziej doświadczeni gracze, tacy jak Aaron Ramsey i Mohamed Elneny walczyli o przyczółek.