Mądrą decyzją Ajaxa było podpisanie umowy z Edsonem Alvarezem

Jak wszyscy wiemy, Ajax to prestiżowy klub w Holandii, ale także klub specjalny. W zeszłym roku, kiedy Koszulka Ajax pojawiła się w półfinałach Ligi Mistrzów, wielu fanów było zszokowanych. Znokautowali Real Madryt i Juventus, co było trudne do wyobrażenia.

Ponieważ Real Madryt i Juventus od dawna są uważane za jedne z najsilniejszych klubów w Europie. Dlatego po wyeliminowaniu dwóch klubów Ajax otrzymał niespotykaną uwagę. Ale w tym sezonie ich skład bardzo się zmienił. Ich gracze, Frenkie De Jong i Matthijs De Ligt, odeszli, gdy dołączył do nich Edson Alvarez. Przed dołączeniem do Ajaxu Alvarez nosił Koszulka Club América.

De Jong i De Ligt są doskonałymi pomocnikami. Więc po ich odejściu Ajax potrzebuje graczy, aby je wymienić. A Alvarez jest obiecującym defensywnym pomocnikiem. Jest młody i jest w świetnej formie. Więc mądrze go podpisać.