Higuain podjął rozczarowującą decyzję

Gonzalo Higuain miał kręty sezon. Jego koszulki piłkarskie zmieniały się kilka razy. Po wypożyczeniu Juventusu do AC Milan, po tym, jak Juventus wypożyczył go milanowi AC, w styczniu został wypożyczony do Chelsea. Głównym powodem tego jest jego słaba wydajność. Jego przybycie do Chelsea nie spowodowało znaczącej poprawy dla klubu. Chelsea nie zdołała ukończyć w pierwszej czwórce Premier League w tym sezonie.

Wydaje się, że Higuain doznał poważnego spadku jakości fizycznej. Teraz wszystkie kluby piłkarskie nie traktują go poważnie. Prawdopodobnie zostanie odrzucony przez wszystkie kluby w przyszłym sezonie. Był zły na siebie, więc wczoraj podjął rozczarowującą decyzję. Ogłosił, że nie będzie już nosił Koszulka Argentyna.

Wielu fanów Argentyny powinno być zadowolonych z jego przejścia na emeryturę. Ponieważ nie grał dobrze w finałach Pucharu Świata i Copa America, co uniemożliwiło Argentynie zdobycie tych tytułów.