Dele Alli z Anglii jest gotowy, by zmierzyć się z Messim

W najbliższy wtorek zespół Spursów rozegra mecz z Barceloną, która jest ostatnim meczem fazy grupowej Ligi Mistrzów. A Dele Alli z stroje piłkarskie z numerem 20 Spurs powiedział, że są gotowi rzucić wyzwanie Barcelonie, która jest uważana za jedną z najlepszych drużyn na świecie.

Co więcej, Alli szanuje kapitana Barcelony, Lionela Messiego, za najlepszego gracza na świecie i przyjemność oglądać go gra. Jak wszyscy wiemy, Lionel Messi i jego koszulka FC Barcelona w nr 10 są już legendą. Z pięcioma Ballon d'Or, które wygrał Messi, wszyscy go idolami i podziwiają. Dlatego mecz z Barceloną będzie trudnym sprawdzianem dla Spurs i reprezentacji Anglii Alli.

"Zdecydowanie jedziemy tam z pewnością", powiedział Alli. "Jesteśmy gotowi. Wiemy, że to będzie trudna gra, ale są ludźmi i każdy popełnia błędy. "