Bayern Monachium jest przekonany, że wygra z Borussią Dortmund

Bayern Monachium zdominował Bundesligę od 2013 roku. Wygrali sześć tytułów Bundesligi z rzędu. W rezultacie Niemcy są dumni z posiadania swoich koszulki piłkarskie. Ale w tym sezonie pojawił się kolejny prestiżowy klub, Borussia Dortmund. W klasyfikacji Bundesligi mają teraz nawet dwa punkty przewagi nad Bayernem.

Bayern stoi więc przed ogromnym wyzwaniem. Jeśli chcą, aby ich Koszulka Bayern Monachium przesłaniały Borussię Dortmund, muszą pokonać opozycję. W tę niedzielę dwie drużyny rozegrają grę, która ma znaczenie dla obu. To będzie domowy mecz Bayernu z Borussią Dortmund. Niemiecki Derby przyciągnął wiele uwagi.

Trener Bayernu Niko Kovac powiedział: „Borussia Dortmund ma przewagę w klasyfikacji, ale jesteśmy pewni, że ich pokonamy. To będzie bardzo konkurencyjna gra, ale zrobimy wszystko, aby wygrać”.