Anglia stawia Hiszpanię w niebezpieczeństwie po pokonaniu Hiszpanii

W poniedziałkowym meczu Ligi Narodów UEFA w Sewilli, Anglia zdenerwowała Hiszpanię dzięki dwóm pierwszym golom z Raheem Sterling, mając na sobie koszulki piłkarskie z numerem 10, a drugą Marcusa Rashforda. A wygrana 3: 2 mogłaby przyczynić się do awansowania do finału Pucharu Świata w Chorwacji do "B Ligi" najnowszego europejskiego konkursu klubowego.

Chorwacja pokonała Trzy Lwy w półfinale w Rosji 2018. Choć przegrana z Francją w finale, była najlepszym zakończeniem w swojej historii, co czyni Koszulka Chorwacja bardzo popularną. Ale od tego czasu Luka Modric i spółka wydają się być głęboko w ferworze kaca po Pucharze Świata. Chorwaci mogli zarządzić remis bez goli, kiedy w zeszłym tygodniu gospodarze Anglii w Rijece zakończyli mecz, pozostawiając ich bez punktów lub bramek w pierwszych dwóch meczach ligowych.

Dlatego wynik może być w rzeczywistości większym ciosem dla Chorwacji. Następnie będą musieli udać się do Londynu na finał grupy 4, zaledwie trzy dni później, mając do czynienia z realną możliwością wygranej, aby nie zakończyć tego, co było tryumfem w 2018 roku z powodu zdecydowanie kwaśnej uwagi.