Chelsea przeciwko Norwich City, Morata została skazana na upadek, Conti furious

W meczu FA Cup, Chelsea, pomimo płynnego przejścia w rzutach karnych, ale podjął się bólu systemu wideo wspomaganego.

Największy kontrowersyjny moment w grze, W dogrywce,Morata łamie ograniczony obszar od lewej, spada na ziemię w kontakcie z ciałem Christophera Zimmermanna. Hiszpański napastnik został skazany na upadek i zjeść żółtą kartkę.Jego Koszulki Piłkarskie Chelsea jest nadrukowana na 9 miejscu.

Można powiedzieć, że Koszulka Chelsea poniosła duże straty w systemie VAR. Zgodnie z przepisami FA, gracze, którzy podczas meczu będą jeść czerwoną kartę, będą podlegać jednemu zatrzymaniu w następnym meczu. Jeśli Chelsea doprowadzi do utraty siły z powodu nieobecności Morata, co wpłynie na przyszły rekord, Conti wyraźnie płacze bez łez. Nic dziwnego, ponieważ Conti ostro skrytykował sędziego po meczu.